TBWA\DIGITAL
פרופיל זכותי - המומחים לזכויות רפואיות

זכותי - זכויות רפואיות עודכן לאחרונה:

זכויות רפואיות הינו תחום ההתמחות של חברת "זכותי", המתמחה בסיוע ללקוחותיה במימוש זכויותיהם הרפואיות מול ביטוח לאומי, מס הכנסה, חברות ביטוח ועוד. מדובר בזכויות כספיות עקב ליקויים רפואיים כמו מחלות, תאונות עבודה ובעיות שנוצרו עקב העבודה.

מאות אלפי ישראלים כבר התקשרו 5520* ל-'זכותי' כדי לממש את זכותם לקבל כסף, קצבאות, פטור ממס או פיצוי כספי בעקבות מחלה, תאונה, פציעה או ירידה בכושר התפקוד. לחברה שלושה סניפים במיקום מרכזי: תל אביב (דרך השלום 2), חיפה (קניון לב המפרץ / סינמול) וירושלים (בניין מגדל העיר).

בתקופת הקורונה (Covid-19) שהחלה במארס 2020 ונמשכת אל תוך שנת 2021, חברת זכותי השיקה את שירות "מה שמגיע, בלי להגיע". הלקוחות מקבלים את שירותי החברה בלי לצאת מהבית. המשמעות: פגישות טלפוניות באמצעות שיחות וידאו (זום, ווטסאפ, צ'ט וכו'), או אפילו בפגישות ביתיות תוך שמירה על הנחיות משרד הבריאות. למידע נוסף על זכותי בתקופת הקורונה קראו כתבה ב'גלובס'.

בימים כתיקונם, ללא הגבלות בריאותיות, חלק מן הפונים מוזמן לפגישת היכרות ראשונית חינם. בפגישה זו מקבל הלקוח מענה אישי על ידי מומחים מנוסים, חלקם עובדי הביטוח הלאומי לשעבר, ששירתו אלפי מבוטחים על בסיס יומי. לקוחות רבים שלחו לחברה מכתבי תודה מפורטים ומרגשים, בהם סיפרו כיצד בזכות הסיוע האישי והמסור של צוות 'זכותי', הם הצליחו לקבל את הכסף המגיע להם.

ב'זכותי' עובדים כיום אנשי שירות מקצועיים, ומומחים בעלי ניסיון עשיר שעבדו שנים רבות בתפקידים בכירים במוסד לביטוח לאומי. חלק מן המומחים ניהלו מחלקות שלמות בביטוח הלאומי, ומכירים היטב את החומר. לכן הם יודעים היטב עד כמה קשה לעיתים להתמודד מול המערכת הבירוקרטית העצומה הזו, הטפסים והפקידים, והם יעזרו לכם "לנצח" אותה בצורה היעילה ביותר.

היכולת של "זכותי" לשלב בין ידע של מומחים ממגוון תחומים, ביניהם מומחים עם ניסיון חשבונאי, מיסוי ושיתוף פעולה עם רופאים מומחים בעלי ידע נרחב ברפואה, מעניק לעשרות לקוחותיה את האפשרות לטפל בזכויות הכספיות עקב בעיות בריאות, פציעות, ליקויים, נכויות ומחלות. כאשר מדובר בתאונות עבודה, מחלות מקצוע, נכות מעבודה או השגת דמי פגיעה, "זכותי" היא הכתובת. השגת קצבת נכות בעקבות נכות כללית היא חלק מן העבודה השוטפת של "זכותי" מול לקוחות הפונים אליה מדי יום ביומו. כך גם השגת פטור ממס עקב מחלה או פציעה ומימוש פוליסות ביטוח מסוג תאונות אישיות, אובדן כושר עבודה, סיעוד, גילוי מחלה קשה.

החל מסוף 2014, מפעילה 'זכותי' בישראל את שיטת 'זכותי max', אותו היא מגדירה בפרסומיה 'עידן חדש בזכויות הרפואיות'. בשיטה זו, מהרגע הראשון מטפל בלקוח צוות מובחר הכולל רופא, רואה חשבון ומומחה זכויות. צוות זה יילך עם הלקוח לכל אורך הדרך עד שהוא יקבל מקסימום כסף (קצבאות, גמלאות, פטור ממס) במינימום זמן. שיטה זו פותחה ב'זכותי' לאחר שנלמדו צרכי הלקוחות, והדרך היעילה ביותר לסיים את התהליך, שלעתים נמשך חודשים ואף למעלה משנה.

"זכותי" נאבקת כבר שנים רבות מול המוסדות הבירוקרטיים בישראל כדי שלקוחותיה יקבלו את הפיצוי המירבי, ומסייעת לנפגעי תאונות ומחלות לחיות חיים טובים יותר. לעתים רבות, חולים ונפגעים אינם מודעים למלוא הזכויות המגיעות להם. גם פקידי המוסדות והרשויות אינם ממהרים לספר למבוטחים ולאזרחים את כל הפרטים. לכן לעתים הנפגעים מגישים מסמכים בצורה חלקית או חובננית, לא מודעים לחשיבות הרבה של בניית תיק רפואי שלם וערוך כראוי, ולכן מפסידים כסף רב.

חברות הביטוח ומוסדות הממשלה מרוויחים סכומי-עתק כאשר הנפגעים אינם ממצים את זכויותיהם. רק מי שיודע לעמוד על מלוא זכויותיו, תוך הצגת תיק רפואי מוצק ומגובה במסמכים, מקבל את הפיצוי שבאמת מגיע לו. מי שמתבייש, מהסס, מתרשל או מחמיץ את ההזדמנות - עלול לפגוע באיכות חייו למשך שנים רבות.

גם ב-2020 ובמהלך משבר נגיף הקורונה, ממשיכה "זכותי" להילחם למען לקוחותיה. החברה מקבלת פניות טלפוניות רבות ומסוגלת לבצע פגישות וירטואליות (וידאו) כדי לתת לפונים את כל מה שמגיע, גם בלי להגיע פיזית למשרדים. במקרים רבים, נציגי "זכותי" אף מוכנים להתייצב בבית הלקוח כדי לסייע לו. העיקר שתקבלו את השירות הטוב ביותר בתחום הזכויות הרפואיות.נפגעי תאונות דרכים יכולים לקבל דמי תאונה, אם איבדו את הכושר לתפקד, במסגרת תחום תאונות אישיות. "זכותי" מטפלת במקרים אלו. גמלת ניידות (או "קצבת ניידות") מגיעה לכל אלו שאיבדו את יכולתם לנוע בחופשיות, וניידותם מוגבלת. ליקויים המזכים את הנפגע ב"אחוזי נכות", מושג חשוב בתחום, מטופלים ע"י חברת זכותי כדי לעזור לנכים ולמוגבלים לחיות חיים של כבוד והנאה. פיצוי כספי גבוה יכול לעזור למשפחות לתת ולקבל טיפול רפואי וסיעוד ברמה טובה.לקוחות 'זכותי' מספרים על השירות שקיבלו, ועל זכויות עובדים

"לאחר תקופה של מספר שבועות, קיבלתי תשובה מחברת הביטוח, שאכן אבי זכאי לממש את הביטוח הסיעודי. כאשר עדכנתי אותך, מיכל, חזרת אליי לאחר יומיים ובפיך בשורה, לאור החלטה שלך, אלון. אתם תיגבו את דמי פתיחת התיק ולא את מה שכתוב בהסכם, לאור זה שלא השקעתם מספיק. ריגשתם מאוד אותי ואת משפחתי. חשוב לי לציין, היה לי הכבוד להכיר שקיימת בישראל חברה הוגנת ומרשימה כזו. אין לי ספק, שזו דרככם. כאדם שמוקיר ויוקיר לכם תודה, אשמח לסייע לכם בלפרסם אתכם כפי שכבר עשיתי מול כתבת אחת. יישר כוח והמון תודה, בכבוד רב, עוזי מסיקה" (ינואר 2020)

"ברצוני להודות לצוות "זכותי" על תהליך הליווי המקצועי שנערך עימי בשנה האחרונה עד להשגת אחוזי אובדן כושר העבודה להם אני ראוי במצבי. מבלי לוותר, תוך ייעוץ מקצועי מהימן, מוועדה אחת לוועדת ערר אחרת, תוך היוועצות עם הגורמים המקצועיים הרלוונטיים, הלכנו, כמעט יד ביד, עד להשלמת התהליך. תודה, אמנון" (09/12/19)

"תודה מיוחדת עם המון הערכה לצוות הנפלא, צוות שטיפל אנושית ומקצועית, ועמד במשימה, מסור, יסודי ויעיל למטרה. אחרי כל העמל, התוצאה הברוכה, היתה שווה כל השקעה. כי אין דבר המקיים אהבה בין אנשים בהכרת הטובה, ונאמן הוא בעל מלאכתך שישלם לך שכר פעולתך (אבות ב', יד) - בהוקרה רבה, שלמה ביתן" (2/1/13)

"ברצוני לתת את תודתי לצוות אורטל וליאת מ'זכותי' שעשו עבודה נאמנה שאין כמותה ושלא עזבו אותי לרגע דל. המסירות שלהם בדאגה לבריאות שלי, הטלפונים שהרגשתי שיש על מי לסמוך, הגעתי למצב של דמעות שלא ידעתי את מצבי האמיתי. טיפול שערך חצי שנה עבר וחלף מהר, כאשר לאורך כל התקופה ההתייחסות שלהם והאכפתיות שלהם גרמה לי להרגיש שאני לא לבד. אני גרוש וחי לבד. הבנתי שלא הכסף הוא הנושא העיקרי כאן אלא ההרגשה שיש לי משפחה שדואגת לי וזה חימם את ליבי. בתודה, לוי דניאל" (25/11/12)

"המון תודה על עקשנותכם הרבה שהצליחה לעשות לי בנשמה הפגועה שלי...עשיתם עבורי נס ודבר יפה ונפלא בעיקרו שעזרתם לי ללכת קדימה בראש מורם, הרגשתי מופסד, תמכתם ועודדתם והכוח שלכם עזר לי, לא אשכח זאת עד סוף חיי ותמיד תהיו בליבי...המון תודה ובהצלחה, אתם ראוים לכך, המשיכו ועשו צדק לאנשים שאינם יכולים להתמודד במצבים שכאלה, בתודה אבי יעקובוביץ'" (10/11/12)

"לכבוד מנכ"ל זכותי - בעקבות ביקורי בסניף חיפה של 'זכותי' היום, ופגישתי עם נדב קימל מנהל הסניף, מצאתי לנכון להודות באמצעותך למר קימל על היחס הנפלא, הלבביות והייעוץ המקצועי והאמיתי לו זכיתי בפגישה זו. הגעתי לזכותי לאחר שפניתי בתחילה לשירות מתחרה (שמו של השירות לא פורסם כאן, מסיבות משפטיות בלבד) בסניף תל אביב. היחס שקיבלתי שם היה מתנשא ומתנכר, וניכר היה שהמטרה היא לפתוח תיק ללא כל קשר לחומר שהבאתי, שלא זכה להתייחסות הראויה והמצופה לטעמי. עקב כך פניתי אליכם לפני מספר חודשים והיום הגעתי לפגישה נוספת עם נדב קימל בסניף חיפה. היות שהיחס לו זכיתי הינו חריג במובן החיובי במציאות השירות המקובל אצל מרבית הגורמים במדינת ישראל, מצאתי לנכון לשבח בפניך את היושרה והאמינות של מר קימל, ההפך הגמור מהיחס שקיבלתי אצל המתחרים. ניכר בעליל שפתיחת תיק אינה בראש מעיניו של נדב, ועובדה זו הרשימה אותי לטובה, למרות שבשלב זה איני מגיש תביעה בעקבות ההסבר שקיבלתי מנדב. תוכל להיות סמוך ובטוח שבמידה ואחליט אגיש את התביעה ואף אמליץ עליכם לכל מי שנזקק לשרות כזה. אני מאחל לכם הצלחה והינך רשאי להשתמש בפנייתי זו ובהמלצתי ככל שתמצא לנכון. בכבוד רב, בתודה ובברכת חג עצמאות שמח, ירון ברכר" (23/4/12)

"תודה על ההבנה, הרגישות, על היותך מקור בטחון ומשענת. על העקביות והסיוע המעולה. גרמתם לי כל כך להאמין ב'זכותי', עשיתם עבודה טובה. ללא עזרתכם לא יודעת עד כמה הייתי מצליחה, יישר כוח" (וורצל אלה, 10/11/12)

"אין לי מילים, פשוט לא מאמין שזה קרה לי. למרות הבעיות הרפואיות שלי לא הייתי מודע כלל לזכויותיי הרפואיות וחשבתי שכגמלאי אין עם מי לדבר בנושא. הגעתי אליכם דרך קוריוז פרסומת נחמד. כל פעם שפתחתי את האינטרנט הופיע מולי המילה 'זכותי', לא התייחסתי לעניין אבל באמת זה בא אלי מהשמיים - וזה אומר דרשני. מחשבות בליבי אמרו לי 'יעקב לך על זה, זה אות משמיים ולזה לא מסרבים' - וכך נוצר הקשר הראשוני...בניתם צוות לעניין עם הרבה מסירות וסבלנות למטופל. ברצוני להדגיש שהודות לעבודתכם המשותפת הצלחתם לסייע לי לקבל פטור ממס הכנסה על בסיס של נכות לצמיתות. אני מביע את תודתי על עבודתכם ועל היחס הטוב שקיבלתי אצלכם. בברכה, לוי יעקב" (5/9/12)

"לצוות זכותי - לאלון המנהל המסור, ומורן חסקי המקסימה! רציתי להביע בפניכם את מלוא הערכה ולשאת ממני דברי תודה וברכה: תודה על הטיפול המסור, המהיר והיעיל שהניב תוצאות! ולך מורן, תודה מיוחדת לכל אורך הדרך. נהניתי מטיפולך, תמיד היית קשובה וענית לשאלותיי בסבלנות ובאדיבות. מי ייתן שירבו עובדים כמוך! בהערכה רבה, שלי וולושין" (19/4/12)

"ברצוננו להביע תודה מכל הלב על פעילותכם למימוש הזכויות הרפואיות שהגיעו לנו מהמוסד לביטוח לאומי. פעילותכם מהווה שליחות ומאופיינת במקצוענות רבה ביותר, בנחישות, ביחסי אנוש מעולים ובהגינות. בהקשר של הפן העסקי ולאור התוצאות - אין לנו ספק שפעילותכם עומדת במבחן העלות מול התועלת ללקוחותיכם. אנו נמליץ לכל מי שזקוק לסיוע במימוש זכויות רפואיות לפנות אליכם. בברכה ויישר כוח, אלון וחנה טנדטר" (12/4/12)

"רציתי להודות לכם שקיבלתם אותי בסבר פנים יפות. הגעתי עם בעיה במיתרי הקול וצרידות רצינית, אצלכם זכיתי לאוזן קשבת והמלצה עניינית ומעשית. חלפו החודשים ומבחן התוצאה מעיד שהגעתי לאנשים הנכונים. מקצועיות, רגישות ומיומנות, יוצרים בחברת 'זכותי' את הייחודיות. ושוב - תודה רבה לאלון, תניה וכל הצוות עבור ההתייחסות. מעריכה מכל הלב, ריקי פרי" (ניסן תשע"ב)

"ברצוננו להודות לכם עבור המאמץ שהשקעתם, וההצלחה שבעקבותיה השגתם לנחום פטור ממס הכנסה רטרואקטיבי משנת 2007 לצמיתות, בשל מצבו הבריאותי. תבואו על הברכה, ותמשיכו לעשות חיל! קטי ופרופ' נחום, דור טבעון, קריית טבעון" (10/07/12)

"גלית היקרה, ברצוני להביע את תודתי העמוקה הרבה בטיפולך המסור המקצועי והבלתי מתפשר. נתתי בך את אמוני ואת לא איכזבת. פעלת, תימרנת ועשית עבודתך ללא לאות ובמקצועיות רבה ובנחרצות הראויה להערכה רבה. קבלת אותי בזרועות פתוחות, הענקת לי הרבה בטחון ואופטימיות, ונטעת בי הרבה תקווה, ובסוף גם חיוך על פני. את הובלת אותי במקצועיות רבה, כיוונת אותי צעד אחר צעד לדרך אשר הובילה אותי בסופו של דבר לתוצאות המקוות. והתוצאה: 100 אחוז הצלחה. חזקי ואמצי והתמידי בדרך זאת כי יש בה ברכה גדולה. אני מאחל לך שלעולם לא תזדקקי לשירות מסוג זה. עם הבעיה שלי, והודות לך, זכיתי לקבל את המגיע לי, והמובן מאליו שבביטוח לאומי אינו מובן מאליו. חברת זכותי התברכה בעובדת מסורה וראויה כמוך. תודה רבה, שמואל זיסמן" (18/05/12)

"אין לי מילים, פשוט אין לי מילים על היחס, המקצועיות, הזמן שהוקדש, העצות החכמות (ללא שום תמורה!), שקיבלתי אצלכם מתובל, מנדב ומטל המקסימים. תבורכו! מקווה שלא אזדקק, אך אם כן - אתם הכתובת! בהמון תודה וכבוד, גליה פלד, מושב רגבה" (11/01/12)

"לנדב ולזכותי שלום רב! ברצוני להודות בזאת לזכותי על הטיפול האדיב, המהיר והיעיל לשביעות רצוני. כמו כן אני מודה במיוחד לנדב שהשכיל ללכת לקראתי בדרך אדיבה ומתחשבת ברגשותיי. אני מודה גם למיטל על הקשר הטוב שנוצר בינינו בשיחות הטלפון. בתודה, ובברכת עוד הצלחות בעתיד, אילנה סלס" (13/06/10)

"עבור אלון אהרונוב, 'זכותי': הגעתי אליך חסרת ביטחון ומלאת חששות אבל לשמחתי זכיתי ליחס אישי ולאוזן קשבת שסייעו לי רבות לאורך כל הדרך עד להשגת מטרותיי. התרשמתי עמוקות מהרצינות שבה התייחסת לפניותיי ובקשותיי ועודדת אותי לאורך כל הדרך המתישה. דאגת להתקשר ולעדכן אותי בכל שלב ושלב וכך נטעת בי ביטחון בצדקת דרכי. לזכותך ייאמר שהיית ישר ואמיתי בהצגת האפשרויות העומדות לפניי, ללא הסתרת הקשיים העומדים בדרך להשגת המטרה הצודקת. בכל עת גילית מסירות, סבלנות והמון אדיבות. היית נגיש בשעת הצורך והקפדת לעמוד בהבטחותייך. בעבודה משותפת ובמאמץ מתמשך הצלחת לסייע לי לקבל את המגיע לי מה'ביטוח הלאומי'. ועל כך אני מודה לך, אירית" (16/06/08)

"ראיתי פרסום של חברת זכותי ופניתי לבדיקת זכויותי מהרשויות עקב פציעה שעברתי במהלך עבודתי. בחברת זכותי סייעו לי לטפל בדרישות ביטוח לאומי בקבלת נכות מעבודה. קיבלתי 15% נכות לצמיתות וסך של 60,000 ₪ חד פעמי". (לקוח שביקש לשמור על אנונימיות; 2008)

"פניתי לחברת זכותי לצורך טיפול בהחזרי מס הכנסה. אנשי הצוות טיפלו בתיקי הן מול מס הכנסה והן מול ביטוח לאומי לטיפול בזכויותי הרפואיות, עקב פשיטת רגל של מעסיקי מלפני 4 שנים. קיבלתי 10,000 ₪ ממס הכנסה וכ- 20,000 ₪ מביטוח לאומי עבור פיצויים שלא שילמו לי בעבר". (לקוח נוסף שביקש לשמור על אנונימיות; 2007 - זכותי אינה מטפלת עוד בהחזרי מס)

"בזמן עבודתי על רכב, הרמתי מכסה מנוע ונפרץ לי הדיסק בגב. פניתי לביטוח לאומי לבד ונקבע לי 0% נכות. חבר שפגשתי בביטוח לאומי המליץ לי לפנות לחברת זכותי אשר טיפלו בו בעבר. פניתי טלפונית, נפגשנו במשרדי החברה עם כל החומר, ולבסוף קיבלתי מביטוח לאומי 7.5% נכות לצמיתות עבור פגיעה בגב תחתון ותוספת עבור מוגבלותי בהרמת משאית במהלך העבודה. אומנם התהליך לקח לי מעל שנה אך לבסוף קיבלתי 46,000 ₪ אותם לא הייתי מקבל ללא הטיפול המקצועי של אנשי זכותי". (אחד מלקוחותיה הראשונים של זכותי, שביקש אז לשמור על אנונימיות; 2007)


צרידות שווה כסף: "המוסד לביטוח לאומי מכיר בצרידות כתאונת עבודה במקרה של צעקה חד-פעמית וחריגה אשר גרמה לצרידות או כמחלת מקצוע במקרה של שימוש יתר או שימוש לקוי במשך זמן ומשמעות ההכרה הינה זכאות לאלפי שקלים עד עשרות אלפי שקלים, הן כמענק חד-פעמי כשאחוזי הנכות נמוכים מעשרה אחוזים והן כקצבה חודשית זמנית או קבועה וללא קשר להמשך העבודה ואף בהמשך קיום משרה מלאה כשאחוזי הנכות גבוהים מעשרים אחוזים". אך כמה עובדים מודעים לזכויותיהם? "זכותי" נאבקת על כל מקרה שכזה, כדי שהנפגע יקבל פיצוי מלא.


61 הרוגים של תאונות עבודה בשנת 2006 בישראל. אלו הנתונים. כך עולה מנתוני משרד התמ"ת לרגל היום הבינלאומי לבטיחות בתעסוקה, המצויין השבוע ברחבי העולם. 29 מהעובדים שנהרגו היו בענף הבניין - 24 מהם בנפילות מקומות גבוהות. תאונות עבודה הן נושא כאוב ומורכב, והטיפול במקרים שכאלה דורש נסיון, היכרות מוקדמת עם המערכת, ולכן "זכותי" מסייעת ללקוחותיה לקבל פיצויים גבוהים בהרבה, בהשוואה לאלו הפועלים לבדים מול הרשויות.


הטבה נוספת: חברי הסתדרות המורים זכאים לפגישה ראשונית, ללא תשלום וללא התחייבות - עם הצגת כרטיס חבר. מירי גנור, גננת, גן ספיר, כפר סבא, מספרת: "בעקבות פרסום בחוברת הסתדרות המורים, ‘מורה דרך‘, פניתי לחברת זכותי לטיפול בקבלת מלוא זכויותיי כתוצאה מליקויים רפואיים. בעזרת הטיפול המסור והמקצועי של 'זכותי', קיבלתי את המגיע לי מכל הגורמים, וכיום אני מקבלת קצבת נכות מלאה מן המוסד לביטוח לאומי".

לפגישת היכרות ראשונה ללא תשלום - התקשרו עכשיו ל"זכותי": 5520*כתובות סניפי חברת "זכותי"

תל אביב: כתובת סניף ת"א: בית מיקרודף, דרך השלום 2 תל אביב (פינת יגאל אלון, ליד רכבת השלום)
מיקוד 67892 | טלפון: 5520* או 03-7119628 | פקס: 03-6240369

חיפה והצפון: כתובת סניף חיפה של זכותי: קניון סינמול (לב המפרץ), קומה 3, שדרות ההסתדרות 55, חיפה
טלפון: 04-8401354/1

ירושלים וסביבתה: כתובת סניף הירשולמי של זכותי: בניין מגדל העיר (קומה 10) רחוב בן יהודה 34;
טלפון: 02-6501066 פקס: 02-6501080

זכותי - זכויות רפואיותזכותי - זכויות רפואיות


TBWA\DIGITAL

TBWA\DIGITAL Offices Address:
Nirim 1 (Canada House), Tel Aviv, Israel | Tel: 972-3-6259000 | Fax: 03-6259001 | email: info@ytbwa.co.il