אתר סוד החדש

  TBWA\DIGITAL
פרופיל אתר סוד

אתר סוד החדש אתר סוד החדש מעביר את המסר של "סוד" - נקיון זה משחק ילדים. ב"סוד" יודעים שלנקות את הבית זה לא הכי כיף בעולם - לכן חשבנו בשבילכם איך אפשר לעשות את זה סופר-כיף. באתר תוכלו לבחור פעילות ולראות איך הילדים לא רק עוזרים, אלא גם באמת נהנים. משחקים כמו "הכפפה המטריפה", "היעה היפה" ו"העוגיות הסודיות" הופכים את הנקיון לחוויה כיפית באמת.

"שלט דלת" - יישום מגניב נוסף של אתר "סוד" מאפשר לכם לארגן לעצמכם שלטים לדלת - כל מה שצריך לעשות זה לבחור משפט רצוי, צבע רקע או טקסטורה יפה, לארגן אותם יחד ולהדפיס בבית. החברים יתחילו לקנא תוך כמה ימים.

ואם זה לא עוזר - "סוד" מארגנים לכם הגרלה מדהימה: אם תצלמו את הבלגן בבית לפני הנקיון, ותצלמו אותו גם "אחרי המבול" (זאת אומרת, אחרי סיום הנקיון), תוכלו לזכות בעשרות פרסים שווים את תשלחו את התמונות אלינו ל"סוד" דרך האתר החדש. הפרס הראשון: חופשה משפחתית ברשת מלונות ישרוטל; הפרס השני - חמישה שיעורי גלישה בביה"ס לגלישה של עמית ענבר (KiteAway), והפרס השלישי - 20 מארזי DVD של אוסף הסרטונים הקצרים של דיסני-פיקסאר, מתנת חברת פורום פילם.

בפינת המומחים של אתר סוד תוכלו לשמוע מדוע לנקות את הבית זה חשוב; נקיון משפחתי בעידן המודרני - מדוע?; הורים וילדים מנקים יחד - איך זה תורם לאיכות החיים של המשפחה שלכם; כיצד משתפים את הילדים בעבודות הבית בצורה נכונה; כיצד ובמה ניתן לשתף את הילדים? ד"ר נאוה וולפסון, מומחית בחינוך והתפתחות ילדים, הכינה לכם מאמרים מרתקים ומועילים.ואם כל זה עדיין לא עובד?אתר סוד בא לעזור!

מדור "המפלט האחרון" מציע לכם את פינת השוחד - נותנים כרטיסית משימות לילד, ונותנים לו פרס אם הוא מסיים את כל הכרטיסיה. האופציה השנייה: פינת ה'סופראנו' - מבחר "איומים" חביבים שיגרמו לילד שלכם להבין לבד שכדאי לו לשתף פעולה, כל זאת תוך שמירה על שלום-בית, כמובן!

חשוב לציין כי יש להרחיק מוצרי נקיון מידם של ילדים, במיוחד ילדים קטנים, שאינם יודעים לקרוא תויות והסברים על מוצרי נקיון שונים כגון אבקת כביסה "סוד", מרככי כביסה, נוזלי כלים או נוזלי רצפה.

מועדון לקוחות סוד מציע ל-300 הנרשמים הראשונים את המתנה המושלמת: מזוודת נקיון מהודרת מבית סוד הכוללת ארבעה מוצרים בגודל מלא - אבקת כביסה 1.25 ליטר, מרכך 2 ליטר, נוזל לצרפות 2 ליטר, ונוזל כלים 750 מ"ל. הירשמו שלא תחמיצו!

ואם כל זה עדיין לא שיכנע אתכם? ואם כל מה שהסברנו וכתבנו לא משפיע על הילדים? "פינת הסוד הכמוס" באתר סוד החדש מאפשרת לכם, הגולשים, לבנות רשימת תירוצים אולטימטיבית מדוע לא כדאי לנקות. אם אנחנו מכירים אתכם כמו שצריך, אז אתם בוודאי יכולים לתרום לא מעט תירוצים לרשימה ההולכת-וגדלה באתר. קדימה לתת תירוצים!

לוגו סוד אתר סוד החדש נבנה על ידי חברת TBWA\DIGITAL כחלק מקמפיין כולל של חברת "סוד" לסוף 2007. חברת הנקל סוד יצאה במהלך אסטרטגי של כינוס כל מותגי "סוד" תחת מטריה מותגית אחת. במסגרת זו העלתה הנקל סוד למדף את קו מוצרי "סוד" במהדורה חדשה ובעיצוב אחיד, בהשקעה כוללת של 5.5 מיליון שקל. מדובר בהשקעה אסטרטגית ראשונה במותג מזה 10 שנים.

במסגרת מהלך זה של ריענון וחידוש סדרת מוצרי "סוד", הוחלט על כינוס ארבעת קטגוריות מוצרי הסדרה - אבקות כביסה, מרככי כביסה, נוזלי רצפות ונוזלי כלים, למטרייה מותגית אחידה תחת המותג "סוד". במסגרת זו בוטלו תתי המותגים "קומפקט סוד", "סופט סוד" ו"טופ סוד". בכוונת החברה להרחיב את הסדרה במוצרים משלימים נוספים.

ההשקה מחדש לוותה בקמפיין טלוויזיוני חדש באמצעות משרד הפרסום יהושוע TBWA , קמפיין רדיו בשיתוף עם 103FM, קמפיין אינטראקטיבי באינטרנט באמצעות TBWA\DIGITAL ופעילות קידום מכירות, תחת הסלוגן "סוד הניקיון הפשוט".TBWA\DIGITAL

כתובת המשרדים: בית רוז, רח' יוסף קארו 18, שכונת מונטיפיורי (על יד עזריאלי) תל-אביב, מיקוד 67014
טל. 03-6259000 | פקס. 03-6259001 | guy@tbwad.com

TBWA\DIGITAL Offices Address:
18 Yosef Karo, Tel Aviv, Israel | Tel: 972-3-6259000 | Fax: 03-6259001 | email: guy@tbwad.com